Giresun Haberleri

Belediye Sağlık Müdürlüğünden Ücretsiz İlaç Desteği

0 4

Giresun Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü vatandaşlara hizmete devam ediyor. Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun talimatı doğrultusunda, sosyal güvencesi olmayan vatandaşlar ücretsiz olarak muayene edilirken, vatandaşlar tarafından hibe olarak bırakılan ilaçlar gerek reçetesi olan hastalara, gerekse sosyal güvencesi bulunmayan hastalara ücretsiz şekilde veriliyor.

Belediyeye ait Sağlık İşleri Müdürlüğü’nde rutin biyokimya testlerinin yanı sıra, tam idrar tetkiki, tam kan sayımı ve kan grubu testi de yapılıyor. Ayrıca, belediye personellerine de çalışma ortamlarının daha güvenilir hale getirilmesi adına çalışmalar yürütülüyor.

İş kazası, kaybedilen iş günü ve iş kazası olmadan önce ki olayların önlenmesi konusunda iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının yanı sıra, ilgili saha denetimleri ve işçilere yönelik eğitimler de gerçekleştiriyor.

Belediye Sağlık İşleri Müdürlüğü, belediye ek binasının birinci katında hizmet veriyor.

0 0 Oy
Değerlendirme
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım

0
Düşüncelerinizi lütfen yorum yaparak paylaşın!x
()
x