Giresun Haberleri

Gürel, Belediye Meclis Toplantısına Katıldı

0 1

Giresun Kent Konseyi Başkanı Abdullah Mürşit Gürel, Giresun Belediyesi Meclis Toplantısına katıldı. Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve meclis üyeleri ile turizm için ne tür etkinlikler, projeler yapılabilir sorusuna cevap aradılar.

Toplantıda, kentsel dönüşüm projeleri, şehir gelişim planı, engelli sosyal yaşam alanları, kadınların üretim ve ticarete katılımı (kadın pazarı, yerel ürünler satış noktaları vb.), teknopark, Karadeniz Demiryolu ve Giresun şehir merkezi için hafif raylı sistem, şehrimizdeki çocuk oyun alanlarının sayısının artırılması ve mevcut oyun alanlarının temizlik ve bakımının sürekli yapılması, Abacıbükü-Aksu-Etbaşoğlu bölgelerinde kaldırım, sokak aydınlatması, yaya geçidi ve öğrencilerin okul ulaşımında güvenliğinin sağlanması konusu, sahil projelerinin hayata geçirilmesi, hemşehri bilincinin yaygınlaştırılması, yerel esnafın desteklenmesi gibi Giresun Kent Konseyi Yürütme Kurulunda görüşülen konuları paylaştı. Bu konular üzerinde neler yapılabileceği konusu görüşüldü.

0 0 Oy
Değerlendirme
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım

0
Düşüncelerinizi lütfen yorum yaparak paylaşın!x
()
x